Bezpieczeństwo płatności

Nasze bezpieczne płatności

Szyfrujemy SSL (sprawdź symbol kłódki w górnym kewym rogu paska)

Jeśli jako płatność wybrałeś przelew bankowy, to korzystasz z własnych systemów bezpieczeństwa. Pamiętaj jednak aby nie kopiować numeru rachunku, PRZEPISZ GO, gdyż istnieją programy, które potrafią skopiowany numer podmienić na inny.

Współpracujemy z Visa/Mastercard/Przelewy24

O tych usługach:

Korzystając z Przelewy24 korzystasz z ich doświadczenia i wiedzy w bezpiecznej realizacji przelewu, oraz bardzo zwiększasz bezpieczeństwo tranzakcji. Akceptujesz też Regulamin Przelewy24.

Platforma Przelewy24 spełniając rygorystyczne wymogi standardu PCI DSS LEVEL 1, gwarantuje szybkie,  proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych. Serwis umożliwia procesowanie min. Kart Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB American Express - obsługiwane są zarówno karty wystawione przez polskie jak i zagraniczne banki. 

Ciekawe rozwiązania:

1. Ogólnokrajowy standard płatności mobilnych BLIK

logo_154.gif

Premiera BLIK w Polsce stanowi przełomowy moment procesu tworzenia krajowego, powszechnego standardu płatności, wykorzystującego nowoczesne technologie. BLIK umożliwia użytkownikom telefonów dokonywanie płatności w sklepach, kawiarniach i punktach usługowych, wypłacanie telefonem gotówki w bankomatach, dokonywanie płatności w Internecie. Wystarczy tylko telefon, aby prosto i bezpiecznie zapłacić za zakupy online. Nie trzeba podawać danych karty kredytowej, czy pamiętać o danych dostępowych do bankowości internetowej.

System został udostępniony w aplikacjach mobilnych sześciu banków założycielskich. Już dziś mogą z niego skorzystać Klienci: Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku, w tym Orange Finanse oraz PKO Banku Polskiego i Inteligo.

Dzięki serwisowi Przelewy24 możliwe jest płacenie BLIKiem we naszym sklepie EKOITALIApl zintegrowanym z serwisem.

2. Płatności odroczone - FerBuy

"Kup teraz - zapłać później" - FerBuy jest łatwym i bezpiecznym systemem płatności za zakupy dokonywane w Internecie – klienci mogą płacić bezpośrednio w sklepie internetowym, po otrzymaniu faktury lub w ratach.

Kup teraz - zapłać późniejFerBuy to funkcjonujący w Polsce od kwietnia 2013 roku alternatywny sposób dokonywania płatności w Internecie. Spośród innych rozwiązań wyróżnia go termin, w którym dokonujesz płatności za zakupiony produkt. Kupując najpierw otrzymujesz towar, dopiero później dostajesz fakturę oferującą dwie możliwości spłaty. Możesz ją uregulować w całości, w ciągu 14 dni, lub rozłożyć płatność w elastycznym systemie ratalnym.

Jest to płatność dostępna przy zakupach do 1000.00 PLN

ZOBACZ jak działa FerBuy

Główne zalety to:

 • Fakturę zapłacisz w ciągu 14 dni lub w ratach
 • Towar otrzymasz zanim środki zostaną pobrane z karty kredytowej
 • Kupuisz nawet nie mając pieniędzy
 • Nie musisz podawać danych swej karty kredytowej
 • Podajesz jedynie kilka danych osobowych

3. Systemy ratalne

Nowa formy płatności na platformie Przelewy24 - mBank Raty

mBank raty

Jest to nowe rozwiązanie upraszczające zakup towarów na raty w Internecie. Wystarczy wybrać w sklepie opcję "mBank Raty" jako sposób płatności, aby szybko i wygodnie otrzymać pożyczkę ratalną.

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 zł


Nowa formy płatności na platformie Przelewy24 - Alior Raty 

btn_aliorraty_100x100px.jpg      

Jest to nowe rozwiązanie upraszczające zakup towarów na raty w Internecie. Wystarczy wybrać w sklepie opcję "Alior Raty" jako sposób płatności, aby szybko i wygodnie otrzymać pożyczkę ratalną.

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 zł, a maksymalna 20 000 zł. Okres spłaty rat może wynosić od 3 miesięcy do 3 lat.

Zapraszamy do skorzystania z nowej formy płatności na platformie Przelewy24 - eRaty Sygma.

Sygma zakupy na raty przez Przelewy24

Dokonujesz zakupu na raty bez wychodzenia z domu, samodzielnie sporządzasz wniosek kredytowy oraz wysyłasz wymagane dokumenty do Sygma Bank. Cały proces wymiany komunikatów pomiędzy sklepem, a systemem obsługi rat został zautomatyzowany.

zobacz szczegóły WEJDŹ

4. Płatności gotówkowe

Gotówka w PayTel

Usługa umożliwiająca realizację płatności gotówkowych za zakupy dokonane w naszym sklepie EKOITALIApl. Płatności dokonuje się w punktach oznaczonych logo PayTel.

Zalety usługi:

 • Do wykonania transakcji nie jest wymagane posiadanie konta bankowego ani karty płatniczej.
 • Nie potrzebujesz żadnych danych identyfikujących płatnika.
 • Płatności realizujesz przy okazji codziennych zakupów.
 • Ponad 1200 punktów przyjmujących płatności na terenie całego kraju.
 • Korzystanie z usługi "Gotówka w PayTel" jest bardzo proste:
  • Składając zamówienie w EKOITALIApl wybierz PayTel jako sposób płatności.Zostanie wygenerowany formularz, zawierający kod kreskowy oraz dane dotyczące transakcji, należy je wydrukować.
  • Wydrukowany formularz należy okazać w punkcie PayTel przyjmującym płatności. Kasjer zeskanuje kod kreskowy. Należność można uregulować gotówką.
  • Pieniądze w następnym dniu roboczym trafiają do sklepu internetowego, który wysyła towar.

Odbierasz przesyłkę z zakupionym towarem. Aktualne informację o punktach PayTel przyjmujących płatności znajdują się na:

http://www.paytel.pl/klienci-indywidualni/wyszukiwarka-punktow.html